#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Подорожі
Київ

З Києва до Львова курсуватиме двоповерховий потяг

29.12.2021
Потяг має відправитися зі столиці до міста Лева вже 30 грудня.

З Києва до Львова курсуватиме двоповерховий потяг - зображення

Пресслужба "Укрзалізниці" анонсувала перший рейс потягу Skoda City Elephant, який залізничники ласкаво називають "Наше слоненя".

"Обкатку провели, вікна до блиску натерли й зараз упевнено говоримо: поїзд готовий до запуску. Залишились лічені години до старту рухомого складу, який довго чекав цього дня", – йдеться у дописі.

На відео, оприлюдненому на фейсбук-сторінці "Укрзалізниці", оновлений Skoda City Elephant виїжджає з ангара, а вже завтра потяг відправиться у перший рейс Київ – Львів з першими пасажирами.

Це один з двох двоповерхових потягів Skoda, який капітально відремонтували.

Відомо, що "Укрзалізниця" закупила два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant у 2012 році до проведення Євро-2012. Поїзди курсують електрифікованими ділянками на постійному і змінному струмі. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць. Максимальна швидкість – 160 км/год.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" оприлюднила новий графік руху поїздів на 2022 рік. Він почав діяти з 12 грудня 2021 року. За новим графіком курсують, зокрема, 12 пар швидкісних поїздів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.