З дослідами та естафетами: День знань у Броварах
2 вересня в Україні офіційно розпочався навчальний рік 2019/2020. Не виключення і найстарша школа Броварів ЗОШ №1.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-03_08-24-14.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-03_08-24-56657.jpg)
Після урочистої частини: вітальних слів, представлення перших та випускного класів, танцювальних виступів, всі розійшлися по класах, в яких уже окремо були конкурси та ігри для першокласників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_1057-2000x1500.jpg)
З цікавинкою видався перший дзвінок у БЗОШ №2 ім. В.О. Сухомлинського. Урочиста частина зайняла хвилин 15, а потім для всіх розпочалися різноманітні квести, естафети, кросворди, гра в м’яч, хімічні досліди. Тривало це дійство, до речі за безпосередньої участі керівництва закладу, близько півтори години та дуже сподобалось не тільки дітям, а й дорослим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_1061-1500x2000.jpg)
Загалом у місті перший дзвоник пролунав для 1 877 броварських першачків, а в загальноосвітніх закладах міста навчатимуться 15 154 школяра.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_1044-1500x2000.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_1042-2000x1500.jpg)
Бажаємо всім учням та вчителям в новому навчальному році успіхів, сил та наснаги, відкриття нового та легких уроків!