Буча
Події

З Бучі до Києва гелікоптером доправили чоловіка, який впав у кому

Повітряну швидку запустили в рамках спільного проєкту аеромедичної евакуації МВС та МОЗ.

З Бучі до Києва гелікоптером доправили чоловіка, який впав у кому - зображення

Поліція Бучанського району забезпечувала порядок під час евакуації тяжкохворого пацієнта з бучі до лікарні у Київ. Про це повідомили у пресцентрі Головного управління поліції Київської області.

Зазначається, що 38-річний чоловік перебуває у комі після того, як отримав травму голови, тож, він потребував оперативного та безпечного переміщення до столичного медзакладу для отримання відповідного лікування.

Саме такі умови може забезпечити пацієнтам медична евакуація.

З Бучі до Києва гелікоптером доправили чоловіка, який впав у кому - зображення

Поліціянти, своєю чергою, забезпечували охорону публічного порядку під час посадки та зльоту гелікоптера авіації МВС.

Зауважимо, що медичні гелікоптери здійснюють евакуацію хворих в рамах спільного проєкту аеромедичної евакуації МВС та МОЗ.

Раніше на Броварщині жінку з інфарктом доставили до лікарні на гелікоптері. 71-річна мешканка селища Велика Димерка перебувала у вкрай важкому стані, існувала загроза її життю. Для медичної евакуації літньої жінки використали поліцейський вертоліт Airbus Helicopters H-145.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.