#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Автоновини
Київ

З 15 лютого почалася автофіксація руху смугою для громадського транспорту

15.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Перша камера знаходиться у Києві на бульварі Дружби народів, 36.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що камеру було запущено в тестовому режимі, тому штрафи не виписувались.

Та, як зазначив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, з понеділка камери почали фіксувати не тільки порушення швидкості руху, але й контролювати рух смугою для громадського транспорту.

"Проскочити пошвидше смугою для руху громадського транспорту і не отримати адмінпостанову стане ще важче", -

Олексій Білошицький

Він також пояснив, що система фото- та відеофіксації довела свою ефективність. На місцях, де встановлені комплекси автоматичної фіксації правопорушень, кількість ДТП з потерпілими та загиблими знизились у три рази.

"Ми продовжуємо розвивати цей напрямок й поступово намагаємось збільшити не тільки кількість самих камер, а й їхній функціонал", -

Олексій Білошицький

Проте, незважаючи на зменшення кількості ДТП, як і в будь-якому нововведенні, існує зворотна сторона. Це співвідношення покарання за порушення того чи іншого швидкісного режиму, яке ще буде у подальшому коригуватись. Про це писав раніше "Погляд".

Крім цього, ми також інформували, де в Україні планують встановити нові камери автофіксації.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.