#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Ірпінь

З 1 жовтня в Україні стартує осінній призов

30.09.2020 0 новин Погляд 0

З 1 жовтня в Україні  стартує осінній призов. Хоч вже кілька років в державі активно обговорюють перехід на повністю контрактну службу в армії, це рішення  постійно відкладають.  От цьогоріч міністр оборони Андрій Таран заявив - строкова служба - основне джерело військової підготовки громадян і накопичення військового резерву. Тому найближчі роки відмовлятись від неї не планують. Більш того, цього року поновили призов юнаків з 18-ти річного віку. Для проходження строкової військової служби планують відправити 13 з половиною тисяч юнаків. Тим часом призовники до військкомату йдуть  неохоче.  Як доводиться розшукувати потенційних військовослужбовців у Ірпені бачила Марія Марчук.

Також ви можете ознайомитись з новинами вашого регіону Ірпінь. Або обговорити це на Facebook . Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.