#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля

Юні лісівники Вишгородщини під час карантину дбають про птахів

06.04.2020 Косянчук Інна 0

Учні Жукинського шкільного лісництва вдома виготовили і розвісили  шпаківні

Карантин змусив школярів сидіти вдома і вчитися дистанційно. Але ж і перебуваючи вдома, можна робити цікаві та корисні справи. Примром, як учні учні Жукинського шкільного лісництва, які звикли дбати про довкілля.

«Цими днями учні Жукинського шкільного лісництва, перебуваючи вдома, виготовляли і розвішували шпаківні для пернатих друзів. Матеріали для будиночків напередодні були передані дітям лісівниками ДП "Вищедубечанський лісгосп". Кожен мав змогу самостійно зробити таку велику справу! Діти знають, що саме птахи рятують дерева від комах-шкідників, тому сподіваються, що найближчим часом їхні будиночки стануть прихистком для пернатих рятувальників нашої природи», повідомляє Жукинське шкільне лісництво.

У лісництві пишаються тим, що навіть в умовах карантину учні активні і мають бажання працювати на благо збереження довкілля.  

Фото Жукинського шкільного лісництва