Юна жителька Боярки завоювала "срібло" на чемпіонаті Київщини із дзюдо
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87039391_2708833655896873_946869039831973888_o.jpg)
Вихованка Боярської дитячо-юнацької спортивної школи завоювала срібну нагороду у відкритому чемпіонаті з дзюдо Київської області, який проходив 15 лютого у Василькові.
На змаганнях Ничипорук Єлизавета отримала три перемоги і одну поразку, що забезпечило їй друге місце, повідомляє "Боярський інформаційний центр".
"На тренуваннях вона дуже старається, дуже наполеглива, дисциплінована. І ми бачимо, що на третій рік тренувань Єлизавета виборола свою срібну нагороду у дуже важкій напруженій боротьбі. Три перемоги, одна поразка — і це дало їй змогу піднятися на другу ступінь п’єдесталу пошани", - зазначає заступник директора Боярської ДЮСШ Вадим Мачуговський.