#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Юлія Сливка: Українську мову знищували

06.07.2022
заради однієї літери росіяни уже змінили Маріуполь на Мариуполь, на окупованих територіях дітям у школі забороняють користуватись українською навіть на перервах, а в гидкому пропагандистському ролику звучить: Я ЗАБИРАЮ ТВОЮ МОВУ.

Юлія Сливка: Українську мову знищували - зображення

Наукову комісію, що уклала правопис 1927 року — перший фундаментальний правопис сучасної української мови, що якнайкраще охоплював всі її унікальні та самобутні риси (деякі з правил увійшли до редакції нового українського правопису 2019 року, яким ми послуговуємось нині) і природно віддалив її від російської, руйнуючи міт про один великий народ, було репресовано або розстріляно. політично переслідувані, вижили лише двоє. Минуло 100 років.

Заради однієї літери росіяни уже змінили Маріуполь на Мариуполь, на окупованих територіях дітям у школі забороняють користуватись українською навіть на перервах, а в гидкому пропагандистському ролику звучить:Я ЗАБИРАЮ ТВОЮ МОВУ

Українською варто заговорити бодай з протесту.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.