Технології
За кордоном

YouTube оголосив про запуск телемагазину: що відомо про нову функцію

Відеохостинг до кінця року має завершити тестування та зробити послугу телемагазину доступною для усіх користувачів.

YouTube оголосив про запуск телемагазину: що відомо про нову функцію - зображення
Фото: pixabay

Директор з продуктів YouTube Ніл Мохан в офіційному блозі сервісу пояснив, що покупки в режимі реального часу пропонують глядачам інтерактивне середовище, в якому вони можуть спілкуватися з творцями, поки вони пропонують нові продукти, представляють ексклюзивні пропозиції або обговорюють свої останні покупки.

Тож відомо, що функцію телемагазину відеохостинг почав тестувати ще 2021 року, а до кінця поточного її зможуть оцінити усі користувачі сервісу.

Окрім цього, в планах компанії розвиток коротких відеороликів. Цей напрямок отримав назву YouTube Short. В авторів відповідного контенту планують інвестувати протягом 2022 року. Також йдеться про впровадження технології NFT, яка відкриє для користувачів нові можливості для заробітку.

"Ми вважаємо, що нові технології, такі як блокчейн і NFT, дозволять авторам встановити більш глибокі відносини зі своїми шанувальниками. Разом вони зможуть співпрацювати в нових проєктах і заробляти гроші такими способами, які раніше були неможливі", – додали у компанії.

Як відомо, YouTube презентував оновлення додатка. Серед змін, які презентували користувачам, – оновлений інтерфейс програвача, який містить нові елементи в повноекранному режимі тощо.

Нагадаємо, протягом 2021 року на YouTube з'явилося понад 1000 нових україномовних каналів. Торік 31 грудня їх було 2315, сьогодні – понад 3330.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.