#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київ

Їхав на червоне світло: Український художник Сергій Поярков потрапив у ДТП на вулиці Кирилівській

18.11.2021 0 новин Погляд 0

Український художник та шоумен Сергій Поярков потрапив у ДТП. Інцидент трапився на вулиці Кирилівській у Києві. Автомобіль Toyota Сергія їхав на червоне світло та врізався в автомобіль Skoda. В результаті ДТП художник сильно не постраждав, але скаржився на головний біль. Водія Skoda з численними травмами із місця ДТП забрала "швидка". Сам же Поярков запевняє, що їхав на зелене світло. У поліції зазначили, що художник не мав слідів алкогольного сп'яніння. Нагадаємо: Поярков неодноразово фігурував у ДТП. Наприклад, на Бессарабській площі він збив людину.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.