#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Ярослав Файзулін: Директор Центрального державного історичного архіву у місті Київ

17.12.2021
Центральний державний історичний архів відкритий до співпраці в проєктах, що популяризуватимуть історичну спадщину та сприятимуть покращенню роботи архіву.

Ярослав Файзулін: Директор Центрального державного історичного архіву у місті Київ - зображення

Анатолій Хромов представив нового директора Центрального державного історичного архіву України, м. Київ.

15 грудня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов представив колективу нового директора Центрального державного історичного архіву України, м. Київ Ярослава Файзуліна, якого призначено відповідно до наказу від 14.12.2021 № 321-ос в порядку переведення.

Очільник Укрдержархіву відзначив високий професіоналізм, вмотивованість і чуйність нового керівника.

Ярослав Файзулін: Директор Центрального державного історичного архіву у місті Київ - зображення

«Ці якості сприятимуть ефективному розвитку як документального, так і кадрового потенціалу одного із провідних центральних державних архівів», - переконаний Анатолій Хромов.

Подякувавши за високу довіру, Ярослав Файзулін повідомив про ключові завдання, на яких сфокусує свою увагу: забезпечити стабільність та відкритість архіву, посилити наукову складову, спираючись, зокрема, на оцифрування архівних документів.

Довідково. Ярослав Файзулін має вищу освіту: в 2004 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «історія». З 2007 року працював головним спеціалістом, начальником відділу, а із серпня 2015-го до теперішнього часу начальником Управління наукового забезпечення політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті. Кандидат історичних наук.

Першоджерело за посиланням.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.