Новини
Всесвіт
За кордоном

Японський мільярдер оголосив про набір команди для польоту до Місяця


Подати заявку може кожен охочий.

Скрін з Twitter/前澤友作┃月旅行に8名ご招待

Про це Юсаку Маедзава заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Twitter.

Японський мільярдер Юсаку Маедзава, який стане першим космічним туристом компанії SpaceX, оголосив про набір команди з восьми чоловік для спільного польоту на Місяць.

«Я набираю команду для участі в цій місії. Мені потрібно вісім чоловік зі всього світу. У цій подорожі візьмуть участь 10–12 осіб, я зі свого боку запрошую вісьмох».

Юсаку Маедзава
Скрін з Twitter/前澤友作┃月旅行に8名ご招待

За словами бізнесмена, всі, хто полетить з ним, мають відповідати двом критеріям: вони повинні розповісти про свою діяльність на Землі і бути готовими працювати в команді. Політ до Місяця повинен відбутися в 2023 році.

https://twitter.com/yousuck2020/status/1366873457539969024

Як повідомляв «Погляд», угоду зі SpaceX на політ навколо Місяця японський мільярдер уклав ще в 2018 році, тоді ж він шукав також супутницю по життю, яка готова буде скласти йому компанію в космічному турі, проте так і не знайшов її. Тоді на пропозицію встигли відгукнутися майже 28 тис кандидаток.

Також наприкінці минулого року контракт з Axiom Space підписали майбутні перші туристи МКС. Три людини, які раніше ніколи не були у космосі, проведуть на станції вісім днів, командиром екіпажу в цій місії стане колишній астронавт NASA.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.