#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Спорт
Суспільство

Якою має бути територія Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту

01.03.2021 Косянчук Інна 0

Сьогодні,  1 березня, була створена робоча група для напрацювання пропозицій щодо зміни детального плану території на такий, що відповідатиме потребам юних спортсменів.

Обговорення подальшої долі бази для функціонування Вишгородської дитячо-юнацької школи з водних видів спорту обговорювалося сьогодні, 1 березня, на спільній нараді, у якій взяли участь керівники районних гілок влади та місцевого самоврядування, депутати Київської обласної, районної та міської, рад, помічник народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк В'ячеслав Шутенко, представники фонду комунального майна, ДЮСШ та громадськості.

«На нараді відбулось обговорення детального плану території (ДПТ), на якій розміщена база тренувань ДЮСШ з водних видів спорту, щодо умов функціонування самої школи, потреби школи у будівлях, у зонах тренування та ін. Тренери, учасники виховного процесу школи висловлювали побажання щодо плану забудови з додержанням усіх вимог безпеки тренування дітей на воді. Наголошувалося на тому, щоб при обговореннях і прийнятті рішень враховувалися пропозиції сторін, які безпосередньо здійснюють свою діяльність на цій території. Визначено порядок надання звернень щодо пропозицій до ДПТ», йдеться у повідомленні Вишгородської районної держадміністрації.

Представників громадськості насамперед цікавило, було і що буде зроблено для повноцінного функціонування ДЮСШ з водних видів спорту.

Результатом обговорення стало  рішення про створення відповідної робочої групи для напрацювання пропозицій щодо зміни ДПТ та затвердження її складу. За словами в.о. голови Вишгородської районної держадміністрації Олексія Данчина,  створення робочої групи, обговорення пропозицій до ДПТ та їх подальше врахування  є необхідним і нагальним кроком у врегулюванні ситуації, що склалася відповідно до діяльності ДЮСШ з водних видів спорту.

В'ячеслав Шутенко звернув увагу на те, що про те, що під час затвердження детального плану території повинна бути врахована позиція керівництва ДЮСШ. Також, за його словами,  для того, щоб школа розвивалася, давала високі результати для району й області, будуть залучатися кошти державного, обласного бюджету як субвенція на розвиток школи Олімпійського резерву.

Ситуацію прокоментувала народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, зазначивши, що завдання - робочої групи - напрацювання пропозицій щодо зміни ДПТ на такий, який відповідатиме потребам НСБ та ДЮСШ, а головне - планам з отримання для бази у майбутньому олімпійського статусу.

«Засідання робочої групи заплановано на 3 березня 2021 року об 11-00. Моя позиція щодо цього питання залишається непохитною. Я за збереження та подальший розвиток НСБ та ДСЮШ з водних видів спорту. Відстоювати право дітей на спорт та розвиток - один із моїй пріоритетів. Якщо і приймати ДПТ, то лише такий, який влаштує представників спорту, керівництво бази і ДЮСШ та такий, який відповідатиме усім необхідним стандартам для розвитку водних видів спорту. Якщо саме такий ДПТ буде прийнято в результаті, готова працювати у напрямі виділення державного фінансування для розбуди інфраструктури бази»,

-зауважила Ольга Василевська-Смаглюк.

Нагадаємо, «Погляд» стежить за подіями щодо Вишгородської ДЮСШ з водних видів спорту.

Ми розповідали, що на сесії Вишгородської міської ради 28 січня бурхливим став розгляд питання «Про реорганізацію комунальної установи Вишгородської міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Вишгородської міської ради», яку вирішили об»єднати з комплексною ДЮСШ.

3 лютого тренери, батьки вихованців ДЮСШ з водних видів спорту та громадськість вийшли на акцію протесту, де висловили свою незгоду із рішенням сесії Вишгородської міської ради. Вони мають намір відстояти школу, яка готує спортсменів – гордість країни.

Міський голова Олексій Момот, втім, у своєму відеозверненні заявив, що ДЮСШ з водних видів спорту фактично прийнята у підпорядкування міста без жодного майна і без тренувальної бази.

Далі  боротьба за Вишгородську ДЮСШ з водних видів спорту вийшла на рівень міністерства.

Також у Вишгороді створили петицію щодо реорганізації ДЮСШ з водних видів спорту. Станом на 22 лютого було зібрано169 підписів з необхідних 150.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.