#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Україна-суспільство

Яка сума нецільової благодійної допомоги не оподатковується?

24.04.2020 Косянчук Інна 0

Податківці назвали суму такої допомоги, яка не обкладається податком на доходи фізичних осіб ПДФО

 «До оподатковуваного доходу  не включається сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року». Про це повідомило Головне управління ДПС у Київській області.

Також податківці роз’яснили, що визначений відповідно до зазначеної норми граничний розмір  доходу складає: у 2018 році – 2470 грн., у 2019 році – 2690 грн., у 2020 році – 2940 гривень.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів