Новини
Україна-суспільство

Як сплатити штраф за порушення ПДР зі знижкою: у МВС пояснили механізм

У застосунках є актуальні відомості про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Як сплатити штраф за порушення ПДР зі знижкою: у МВС пояснили механізм - зображення
Фото - Міністерства внутрішніх справ України

Офіційні сервіси дозволяють не тільки сплачувати штрафи, а й оперативно отримувати повідомлення про нові штрафи за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі, або про зміни їхніх статусів. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

На офіційних ресурсах Міністерства внутрішніх справ України поновлено можливість сплати штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Ознайомитися з зафіксованими правопорушення та сплатити штрафи можна за допомогою:

  • офіційного веб-сайту МВС України - https://bdr.mvs.gov.ua;

  • офіційного мобільного застосунку МВС України - "Штрафи ПДР" за наступними посиланнями для Android та IOS;

  • Telegram-бот "Штрафи ПДР" @ShtrafyPDRbot.

"Також в застосунках є актуальна інформація про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. У разі сплати впродовж 10 днів 50% від накладеного штрафу постанова вважається виконаною", -

заявили в МВС.

Нагадаємо, що у 2022 році українські суди призначили 95 184 штрафів про притягнення до відповідальності за ст.130 КУпАП «Керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння».


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.