Як просувається ремонт у Бориспільській БЛІЛ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/20190926_144833-2000x924.jpg)
На даний час ремонтні роботи у лікарні проводяться в повному обсязі. Головний корпус лікарні ремонтують на усіх поверхах паралельно із прийомом пацієнтів, повідомляють у Бориспільській РДА.
Відомо, що приймальне відділення відтепер буде окремо для дорослих та для дітей. Наразі майбутню дитячу приймальню облаштовують у оновлених кабінетах коридору між лікувальним корпусом та вже відремонтованою реєстратурою поліклінічного відділення. Вхід до дитячої приймальні буде окремим від загального. Нині проходить його облаштування з тильної сторони корпусу, куди передбачається і безперешкодний під’їзд карет швидкої.
Фасад будівлі багатостраждального інфекційного відділення вже прикрашається свіжим жовто-зеленим кольором. На сьогоднішній день роботи майже добігають кінця. Будівля має повністю оновлений дах, систему вентиляції, електропостачання, теплопостачання та водопровід. Додатково тут встановлено пожежну сигналізацію.
Внутрішні роботи відділення у розпалі. Нині більша частина запланованого зроблена: усі палати мають нові пластикові вікна та двері, стіни вирівняно за допомогою гіпсокартону, скрізь новий кахель. Палати будуть як загальними, так і одномісними.
Центральний вхід до лікарні наразі заблоковано через облаштування під’їзду для машин екстреної допомоги.