#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Як працюватимуть навчальні заклади у «червоній» зоні

16.09.2020 0 Косянчук Інна 0

Уряд на засіданні сьогодні, 16 вересня, постановив, що рішення про заборону роботи ухвалюватимуть державна та регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Фото Урядового порталу

Дозвіл про роботу навчальних закладів у «червоній» коронавірусній зоні – питання непросте, адже йдеться насамперед про безпеку дітей. Однак переривання навчального процесу теж небажане.

То ж під час засідання уряду 16 вересня було зазначено, що рішення про заборону роботи шкіл та садочків ухвалюватимуть державна та регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Кабінет міністрів України на засіданні 16 вересня дозволив роботу шкіл та дитячих садочків у «червоній» зоні. Відповідне рішення уряд ухвалив з доопрацюванням в одноденний термін», повідомляє Главком з посиланням на рішення уряду.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зауважив: «Забороняється відвідування закладів дошкільної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальних одиницях регіону, на яких встановлено «зелений», «жовтий» і «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, якщо на самоізоляцію через контакт із пацієнтом із підтвердженим випадком Covid-19 відправлено понад 50% класів. Повна заборона роботи закладів освіти на території з «червоним» рівнем епіднебезпеки ухвалюється тільки спільним рішенням комісій із ТЕБ і НС».

Як повідомляв «Погляд», в Україні за добу від коронавірусу померли 76 людей.