#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Як окуляри захищають від коронавірусу

29.09.2020 Надiя Проценко 0

Вчені із США оприлюднили дані, як носіння окулярів впливає на інфікування коронавірусом, дослідивши майже три сотні пацієнтів.

фото - pexels.com

Так, вчені з медичної школи Університету Джона Хопкінса в Балтіморі вивчили дані 276 пацієнтів, які проходили лікування в лікарнях китайської провінції Хубей з 27 січня по 13 березня. Виявилось, що серед пацієнтів 30 осіб постійно носили окуляри, пише видання Jama Network.

Досліджувані, які носили окуляри більше 8 годин на день, були менш схильні до зараження коронавірусом. При цьому жоден із пацієнтів у цьому дослідженні не носив контактні лінзи і не піддавався рефракційній хірургії.

Зокрема, в місті Суйчжоу з населенням близько 350 тисяч чоловік відсоток людей із підтвердженим діагнозом COVID-19, які носили окуляри, був нижчий, ніж у цілому серед жителів міста.

Висновок – окуляри захищають від коронавірусу

Вчені дійшли до висновку, що окуляри дійсно захищають очі від попадання вірусних частинок.

Крім того, людина в окулярах рідше торкається очей руками, тим самим оберігаючи їх від зараження. Адже, як відомо, люди мимоволі тягнуться руками до очей приблизно 10 разів на годину. А на сьогодні одна з головних рекомендацій по COVID-19 стосується необхідності приділяти увагу запобіганню потрапляння інфекції через очі.

Проте більшість людей зосереджуються наразі тільки на носінні масок.

Раніше "Погляд" писав, що ВООЗ прогнозує ще один мільйон смертей від COVID-19.

Читайте також, як в Україні оштрафували виробників фейкових ліків від коронавірусу.