Новини

Як обрати дійсно корисні додатки для дітей


Як обрати дійсно корисні додатки для дітей - зображення

Сучасні малюки на диво добре розбираються в гаджетах. Якщо ще декілька років тому смартфони, планшети, ноутбуки цікавили та приваблювали тільки школярів і підлітків, то сьогодні навіть маленькі дошкільнята залюбки користуються ними.

Корисні мобільні додатки мають досить великий плюс – захопити увагу дитини можна в будь-який час і в будь-якому місці. В машині, у черзі в лікарні, в літаку – де б ви не були, цікава гра може залучити вашу дитину в пізнавальний світ. Тим паче для цього не потрібно мати з собою багато іграшок.

Розваги на будь-який вік

Обрати, що саме завантажити на телефон буває досить складно. Є багато мобільних ігор які, не тільки розважають, але і навчають. Багато додатків розроблені в різних категоріях:

 • читання і рахунок;

 • вивчення іноземних мов;

 • головоломки;

 • аудіокниги;

 • точні науки та інше.

Розвивати вашу крихітку всебічно більше не складно. Напрямок ви визначаєте самі. Краще обрати оптимальний за ціною і функціональністю гаджет. Телефон з середнім об'ємом пам’яті та комплектацією підійде найкраще, на такі смартфони ціна буде нижче, ніж з максимальним набором можливостей.

Хто у горах?

Ранній розвиток найменших користувачів – основна ціль цього додатку. Гра допомагає вивчати звірів, їхні голоси та які тварини свійські, а які дикі. Подорожуючи у гори персонажі вчаться лічбі та логічному мисленню.

Можливості додатку:

 • Розрахований на дітей від 1 до 3 років.

 • Ігровий формат припускає залучення батьків.

 • Яскрава анімація та зображення – усі дійові особи озвучені та рухаються;

 • Обмежений час гри – можна контролювати ігровий процес (героїв кладуть спати).

Як обрати дійсно корисні додатки для дітей - зображення

Всяка музяка

Чудовий додаток з функціоналом караоке для вікової категорії 3–6 років. Саме цікаве в грі те, що виконавцем відомих народних дитячих пісень є Кузьма Скрябін. В кожному музичному творі існують свої привабливі герої. Насичені веселі ілюстрації, приховані предмети, які необхідно відшукати, та квести, які треба пройти.

Особливості гри:

 • «Лисичка-сестричка» та вся її родина заохочує виконувати інтерактивні завдання та допитливі веселі квести для всіх персонажів.

 • «Веселі гуси», які втекли від бабусі та сховалися в лісі, щоб поїсти морозива та пограти на музичних інструментах.

 • «Ходить гарбуз по городу» – розповідь про улюблених героїв, яких цікавлять математичні задачки.

Додаток чудово поєднує розвиток уваги, критичного мислення та пам'яті при вивченні пісень. Малеча може грати самостійно, але є функція обмеження часу гри.

Загадки українською

Весела гра для малюків від 3 років. На маленьких дослідників чекають ігри-загадки, які треба відгадати та скласти відповідні слова. Ті, хто ще не знають абетку, можуть скористатись допомогою батьків. Розробники створили більш ніж 500 віршованих загадок українською мовою на різні теми. Невеликі віршики-загадки, креативний підхід і легкий інтерфейс сприяють вивченню рідної мови та всебічному розвитку малечі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.