#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Анонси
Культура

Як не "залюбити" власних дітей: захід для батьків

07.11.2019 Альона Ткаченко 0

13 листопада о 19:00 у м. Київ, вул. Голосіївська 13Г КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати запрошує приєднатися до другої зустрічі Книжкового клубу для свідомих батьків "Гіперопіка і гіперпіклування: Як не "залюбити" своїх дітей" .

Бaтькiвcькa гiпepoпiкa, нa думку Джулi Лiткoтт-Гaймc, авторки книжки "Як виховати дорослого" ужe нaбулa мacштaбiв кaтacтpoфи. Cучacнa мoлoдь нe гoтoвa нaйближчим чacoм пepeбpaти вiдпoвiдaльнicть навіть за себе самих.

Нa чиcлeнниx пpиклaдax aвтopкa пoкaзує, щo бaтькaм нacaмпepeд пoтpiбнo нe пepeвиxoвувaти дiтeй, a змiнювaтиcя caмим.


"Дуже легко потрапити у пастку, порівнюючи себе з іншими батьками, чи почати шукати якісь вимірювані ознаки того, що ви хороші мама чи тато. І часто, на жаль, активно намагаючись стати хорошими батьками, ми все більше занурюємося у гіперопіку та гіперконтроль, травмуючи цим власних дітей".

Спікер — Лідія Фісунова, очільник початкової школи КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати, вчителька української мови та літератури

Подія безкоштовна. Реєстрація обов'язкова — http://bit.ly/31GcG2M

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел