#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Головні новини
Ірпінь

Як Дубінський продав "Слугу народу" Карплюку і Нельзіну та працював на Антимайдан

02.10.2020 3 Погляд Погляд Погляд

Максим Нельзін та Олександр Дубінський

Судячи з того, хто в Україні керує осередками "Слуги народу", фінал цієї партії настане дуже скоро.

Так, нещодавно ми розповідали, що у Київській області (зокрема, в Ірпені) “Слуга народу” зрадила своїх прихильників і продала мерські посади та місця для кандидатів у місцеві депутати. А днями з'явилося розслідування журналістів Bihus.info із доказами того, що народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський працював на Антимайдан.

У ньому журналісти наводять докази того, що у 2013 році Дубінський розробив план із дискредитації Майдану вартістю 500 000$ + 100 000$ на непередбачені витрати. Один із його пунктів - фейк про "повій на Майдані".

Журналісти прочитали про нього, отримавши доступ до переписки на поштовій скриньці Дубінського, датованій груднем 2013 - лютим 2014 року. Ймовірно, відбувалося листування між Дубінським, головою холдингу "Вести" Ольгою Семченко (цивільною дружиною біглого екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, на замовлення якого й розроблявся план), а також екс-головним редактором "Вістей" Ігорем Гужвою. Тема - план із дискредитації Майдану. Зокрема - завдяки ідеї привезти на Майдан повій з околиць Києва, зняти їх прихованою камерою і поширити відео в Інтернеті з тегами #повії, #Майдан, #революція. Після цього повій мала «накрити» міліція і дати коротку характеристику - "протест перетворився на розпусту".

26 грудня 2013 року на YouTube-акаунті "Ярослава Небесна" з'явилося відео, на якому журналістці "1 + 1" жінки на Майдані розповідають про секс-послуги. Потім посилання на відео з'явилося на Facebook журналістки та Дубінського.

А 27 грудня в газеті "Вести" вийшов скандальний матеріал "Повії з Окружної перебралися на Майдан", після чого міліція "закриває бордель для майданівців".

Стосовно зв'язків із Карплюком, то цей факт можна підтвердити випусками програми "Гроші", яку, як відомо, вів Дубінський. Адже саме для Карплюка Дубінський випускав замовні сюжети, стверджує журналістка Ірина Федорів.

Та, незважаючи на те, що Дубінський - давно не ведучий, а нардеп від партії "Слуга народу", він продовжує "заробляти" на всьому. Для цього він заздалегідь "вибив" собі місце "головного слуги" Київської області.
Так, наприклад, Дубінський продав Карплюку місця в ірпінському осередку партії – від "Слуг народу" на міського голову Ірпеня йде його "чорний нотаріус" Максим Нельзін. За це, за інформацією громадських активістів, велику суму заплатив забудовник Антон Мирончук.  І це в той час, коли житлові комплекси Мирончука довгий час не підключені до газу, а більшість ЖК - недобудовані.

Цікаво, що саме Нельзін допомагав Карплюку та його забудовникам оформлювати більшість незаконних земель та навіть фінансував у минулому році його передвиборчу кампанію. Потім йому подякували за спонсорство Карплюка землею біля залізниці. А згодом у “чорного нотаріуса” та кандидата від “Слуги народу” Нельзіна знайшли ще кілька земельних ділянок в Ірпені.

У Коцюбинському також від "Слуги народу" на селищного голову "поставили" людину Карплюка - поки що депутата його партії "Нові обличчя" Сергія Даніша. До речі, в ірпінській команді "Слуги народу" також є люди, які займались сепаратизмом, а саме - організовували поїздки людей із Приірпіння на Антимайдан, стверджує Ірина Федорів.

"Так, проповідниця Сандея Аделаджі Юлія Кульчицька організовувала поїздки на Антимайдан і у нас це зафіксовано на відео. Знімав Ігор Домбровський… І що найбільш цікаве, Сергій Даніш, колишній охоронець Петра Мельника, який зараз йде від "Слуг народу", коли відвідав для піару заняття з тероборони і напер на себе камуфляж, відмовився вистрілити по мішені Путіна", - зазначає Федорів.

На жаль, усе це не дивує, адже про жадобу Дубінського до грошей знають ледь не в кожній сім'ї. Так, у 2019 році ті ж Bihus.info розповідали, що Дубінський, його дружина і матір володіють 24 квартирами загальною площею 2000 кв.м, земельними ділянками площею 70 соток і 17 автомобілями. Загальна вартість його майна становить 2,5 мільйони доларів. Сам же Дубінський стверджує, що все це майно належить його родині ще з кінця 1990-х.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Ірпені та Бучі “Слуга народу” і “Європейська солідарність” – не вороги, а друзі. Бо так вирішили забудовники на чолі з екс-мером Ірпеня Володимиром Карплюком. Так, бучанську “ЄС” очолила екс-регіоналка, захисниця Карплюка – Катерина Українцева.