#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Як дізнатися, скільки балів потрібно для вступу на бюджет?

17.03.2021 Косянчук Інна 0

Довідкова інформація щодо різних вишів вміщена на ресурсі Вступ.ОСВІТА.UA.

Своєрідною «шпаргалкою» для абітурієнта може стати ресурс Вступ.ОСВІТА.UA, на якому можна дізнатися низку необхідної для вступника інформації, яка допоможе йому зробити вибір на користь того чи іншого  навчального закладу.

А саме -  скільки балів потрібно для того, щоб  вступити на бюджет у конкретному виші;  про спеціальності у кожному закладі вищої освіти; переглянути . рейтингові списки онлайн у липні-серпні 2021 року.

«Окрім того, системою пропонується інформація про мінімальний бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та інші дані, що будуть корисними вступникам в 2021 році», коментує новацію ресурс Освіта.ua.

«Погляд» розповідав, як  школярів навчатимуть презентувати свої продукти та шукати інвесторів

Як повідомляв «Погляд», через COVID-19 канікули в столичних школах розпочнуться трохи раніше.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.