#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Яготин

Яготин: міський автобусний маршрут № 5 під загрозою

24.07.2019 Оксана Кириленко 0

23 липня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради на якому обговорювали питання перевезення на міському автобусному маршруті  № 5 «ст. Яготин-Волошка-РайДУ».

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко проінформував присутніх про те, що до Яготинської міської ради надходять звернення громадян, щодо недотримання у вихідні дні графіку руху автобусним маршрутом № 5.

«Між Яготинською міською радою та ФОП А.Д. Барабашем було підписано договір на здійснення перевезення міським автобусним маршрутом № 5. При невиконанні умов договору міська рада має право розірвати договір з перевізником, про що останнього було попереджено», - повідомив Сергій Олександрович.

Перший заступник міського голови додав, що ФОП А.Д. Барабаш мотивує недотримання графіку руху у вихідні дні його нерентабельністю.

«Маршрут повинен бути для дітей та людей. Можливо необхідно внести певні зміни до графіку руху, щоб було зручно перевізнику та людям, які користуються автобусним маршрутом № 5», - наголосила міський голова Н.М. Дзюба.

За результатами обговорення було вирішено дане питання винести на розгляд комісії з питань контролю за дотриманням автомобільними перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині, якою при потребі буде внесено зміни до графіку руху, які допоможуть підприємцю забезпечити рух транспорту по місту. В подальшому питання буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету Яготинської міської ради.