"Я тобі не кицька": в Україні випустили комікс для дівчат з порадами про особисту безпеку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583057087666.jpg)
Освітній центр "Простір толерантності" випустив у світ видання "Я тобі не кицька: маленька книжка для дівчат про власні кордони".
Цей комікс створили для дівчат від 10 років, щоб розповісти їм про особисту безпеку у неприємних ситуаціях сексуальних домагань і насильства. Такі ситуації можуть трапитися з кожною людиною, незалежно від того, наскільки вона сильна, чи добре вона вчиться, чи є в неї друзі або вона самотня.
"У ситуації стресу складно знайти рішення, тому ми пропонуємо конкретні поради для кожної ситуації. Цей комікс створено саме для того, щоб хорошого у житті дівчат було більше. Використовуючи цей комікс, педагог або шкільний психолог може провести годину спілкування або проект, метою якого є захист дітей від сексуального насильства", - зазначають автори проекту, уточнюючи, що замовити його можна у повідомленнях на ЦІЙ сторінці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583577639378.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583577633996.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583577629068.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583577623851-rotated.jpg)