Взуття, хробаки, миші, їжаки: Національний музей Голодомору розповів про те, що довелося їсти українцям в голодні роки
Команда Національного музею Голодомору-геноциду до Дня Пам’яті створила соціальну рекламу, у якій розповідається про способи виживання людей у роки Голодоморів. Основна мета програми - змусити кожного зупинитися і усвідомити весь масштаб жорстокого злочину проти українців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76197485_2534230756654695_453788450445852672_o.jpg)
Те, що зображено на плакатах, важко назвати їжею. Те, що сталося 86 років тому, важко назвати життям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74449605_2534229953321442_3461027042462531584_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76941517_2534231763321261_1731310478182842368_o.jpg)
У коментарях під дописом своїми враженнями та відомостями про виживання у страшні роки голоду, ділилися учасники спільноти. Чимало інформації вони отримали від стареньких родичів, котрі змогли вижити у той страшний період.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Screenshot_4-3.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75429354_2534230056654765_2528284201606709248_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Screenshot_3-2.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75481680_2534232639987840_4344688130931032064_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78326277_2534232206654550_4154987860782481408_o.jpg)