#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна

Вживані речі | Мапа споживача | 5 (ВІДЕО)

07.12.2021 1
Не знаєте, куди віддати старі речі, важко прощаєтеся із одягом, який давно не носите? У новому випуску ""Вживані речі"" програми ""Мапа споживача"" ми розкриємо секрети економії вашого часу та грошей під час покупок у секонд хенді, на що звертати увагу і

Не знаєте, куди віддати старі речі, важко прощаєтеся із одягом, який давно не носите?

У новому випуску ""Вживані речі"" програми ""Мапа споживача"" ми розкриємо секрети економії вашого часу та грошей під час покупок у секонд хенді, на що звертати увагу і як підібрати модний образ всього за 178 грн.

Постійно боретеся із вічним бажанням накопичувати зайве, а від цього страждаєте не лише ви, а й ваші рідні?

Ви дізнаєтеся, як побороти прив’язаність до старих речей і навіщо позбавлятися від зайвого!

Хочете, щоб вдома завжди було затишно, а на поличках панував лад?

Ми розкажемо, як правильно організувати простір для всієї родини навіть у маленькій квартирі, а ще яким чином складати речі так, щоб не обтяжувати себе зранку у муках вибору образу.

Вирішили, що маєте багато зайвого і не знаєте, куди його подіти?

Ви довідаєтеся, що можуть значити для когось непотрібні для вас речі, як зробити щасливішим людей поруч та яким чином можна із користю використати старий одяг для творчості.

Про все це та навіть більше у новому випуску програми. Не пропустіть і не забувайте: економить той, хто знає більше!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.