Новини
Пожежі
Київ

Виявили 44 порушення: причини пожежі у пансіонаті для літніх людей


Виявилося, що у закладі нещодавно проводилася позапланова перевірка - із 4 до 17 лютого. Тоді було виявлено 42 (!!) порушення правил пожежної безпеки та 2 порушення Кодексу цивільного захисту України, щодо яких складено відповідний акт. Власнику дали місячний термін на усунення порушень.

Фото: пресслужба ДСНС Києва

Сьогодні зранку, 12 березня, «Погляд» писав про те, що у київському будинку для літніх людей сталася пожежа, внаслідок якої евакуювали 80 осіб.

Згодом на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації повідомили подробиці інциденту. Так, з'ясувалося, що це приватний пансіонат, який називається «Срібний вік. Еліт», а осередком пожежі став дах закладу площею 100 кв. м.

Але найголовніше ось що — виявляється, у закладі проводилася позапланова перевірка із 4 до 17 лютого. Тоді було виявлено 42 (!!) порушення правил пожежної безпеки та 2 порушення Кодексу цивільного захисту України, щодо яких складено відповідний акт. Власнику дали місячний термін на усунення порушень, і ось... 

За фактом пожежі 12 березня поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 270 Кримінального кодексу України – «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей або майнову шкоду у великому розмірі». 

«Київська міська державна адміністрація ще раз звертається до всіх власників приватних пансіонатів для людей літнього віку: усунути всі недоліки, які були виявлені у лютому цього року під час позапланових перевірок. Відповідальність за життя підопічних несуть саме власники закладів, і перебування людей у закладах повинно бути безпечним», - наголошують у КМДА.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Києві перевірили будинки для літніх людей і відкрили 9 кримінальних справ.

Також ми розповідали, що у двох містах України сталися вибухи в багатоповерхівках.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.