Вишгородські волонтери відзначають день медиків
Медаль «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» отримала головний лікар Вишгородського КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Морозова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Morozova2.jpg)
Напередодні Міжнародного дня волонтерів ветерани Вишгорода відправились на схід, до своїх побратимів-захисників. Такі поїздки стали вже традиційними – зі смаколиками, і з речами, необхідними на фронті.
Передувало поїздці на схід вручення подяк і нагород тим, хто підтримує волонтерських рух і працює над розбудовою правової держави. Вручав нагороди голова ГС «Ми українці» Іван Татауров.
Серед тих, хто отримав відзнаки - і медичні працівники. Адже вони нині теж на своєрідній передовій – до звичних хвороб цього року додався коронавірус, який вимагає немало зусиль від медиків.
Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради Оксана Морозова, яка раніше була нагороджена Знаком народної пошани - медаллю «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією», отримала відзнаку напередодні Міжнародного дня волонтерів. Іван Татауров, вручаючи медаль, подякував усім медикам Вишгородщини за їхню нелегку роботу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/MOROZOVA1.jpg)
За словами Оксани Морозової, на визнання заслуговують усі медики Вишгородщини, адже час пандемії – це час випробувань для всіх – і для медичних працівників, і для пацієнтів, і тут дуже важливе взаєморозуміння.
«Маємо бути добрими, маємо бути толерантними один до одного, це нині дуже важливо», зазначила Оксана Морозова.
Як повідомляв «Погляд», COVID-19 змінює «якість»: лікарі стривожені
Також «Погляд» інформував про те, як поховали в Ірпені заслуженого лікаря України.