Вишгородські поліцейські затримали зловмисника, оголошеного у державний розшук
Під час проведення розшукових заходів оперативники Вишгородського районного управління поліції знайшли чоловіка, який поранив свого знайомого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/VYsh_politsiya.jpg)
Як повідомив відділ комунікації поліції Київської області, тут ідеться про справу, яка тягнеться ще з 2019 року. Тоді 38-річний житель Миколаївщини завдав своєму знайомому шість ножових поранень та втік з місця події. Оскільки чоловік переховувався від правоохоронних органів, аби уникнення покарання, то його оголосили у державний розшук.
«В лютому, завдяки професійним діям поліцейських чоловіка затримали в одному із реабілітаційних центрів на Рівненщині та оголосили з про підозру за ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років», йдеться у повідомленні.
І зазначається, що суд обрав чоловіку тримання під вартою запобіжний захід у вигляді.
Нині фіксується тенденція до завершення справ минулих років. Так, минулого тижня співробітники управління карного розшуку Київщини під час оперативно-розшукових заходів затримали 34-річного чоловіка, який протягом 2016-2017 років викрадав автомобілі на території Вишгородського району.
Також ми повідомляли, що у Києві затримано аферистів, які продавали авто з Європи через інтернет.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.