Вишгородські поліцейські спіймали розбійника аж на Кіровоградщині
У поштовому відділені Вишгорода чоловік хотів підмінити золотий ланцюг на підробку, а коли співробітники пошти це помітили, пустив у хід ножа.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Zoloto1-1.jpg)
Торгівля, за якої замовлений товар відправляють поштою, інколи виявляється небезпечною для самих співробітників пошти. У цьому переконалися співробітники одного з поштових відділень Вишгорода.
Один чоловік замовив поштовим відправленням ювелірні вироби на суму майже 32 тисяч гривень. Таку передісторію розповіли співробітники Вишгородського відділу поліції, й повідомили про кримінально-детективне її продовження.
А саме – що, оглядаючи доставлений пакунок у поштовому відділенні, чоловік намагався підмінити золотий ланцюжок на підробку. Це помітили співробітники відділення, а коли спробували завадити зловмиснику, той вихопив ножа, поранив ним працівника пошти і втік.
"У ході оперативно-розшукових заходів, зокрема, відпрацювання камер відеоспостереження «Безпечна Київщина» працівники Управління карного розшуку поліції Київщини, кримінального аналізу спільно з поліцією Вишгорода встановили особу зловмисника. Ним виявився 46-річний житель Кропивницького. Поліцейські столичної області оперативно виїхали до Кіровоградщини та затримали його за місцем проживання у порядку ст. 208 КПК України та вилучено відповідні речові докази скоєння злочину. Чоловіку оголошено підозру за ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Під час невідкладного обшуку у злодія в якості речового доказу вилучено мобільний телефон, на який приходили відповідні смс-повідомлення про доставку товару на пошту», повідомляє Вишгородський відділ поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Zoloto2.jpg)
Також правоохоронці поінформували, що нині вони перевіряють затриманого на причетність до подібних злочинів у інших регіонах України.
А за ситуацією, яка сталася у поштовому відділенні Вишгорода, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.
«Чоловікові оголошено підозру, наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Досудове слідство триває», повідомляють поліцейські.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Zoloto3.jpg)
Як повідомляв "Погляд", білоцерківські патрульні затримали чоловіка, який, розбивши скло, проник до будинку жительки Білої Церкви.