Новини
Вишгород
Хороші новини

Вишгородська гімназія отримала подяку за рівень викладання англійської


Голова представництва Pearson в Україні відзначив навчальний заклад за продуктивну співпрацю, високий професіоналізм, підтримку освітніх іновацій, креативний підхід та сприяння у запровадженні сучасних підходів до викладання англійської мови.

Фото з Фейсбук-сторінки НВК «ВРГ «Інтелект» - ЗОШ І ступеня»

Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» уже тривалий час співпрацює з представництвом Pearson в Україні та Освітньо-методичним центром Dinternal Education. Три роки наш навчальний заклад є закладом - партнером Pearson. Співпраця заснована на спільній меті - покращенні якості викладання англійської мови. І мета досягається, адже педагоги мають постійну змогу професійного розвитку, що допомагає урізноманітнювати заняття з англійської, проводити ефективні та комунікативні уроки щодня. Про це повідомляє НВК «ВРГ «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» на своїй Фейсбук-сторінці. І зауважує, що гімназія взяла участь у щорічній конференції навчальних закладів-партнерів Pearson.

Фото з Фейсбук-сторінки НВК «ВРГ «Інтелект» - ЗОШ І ступеня»

«Учасники заходу мали змогу ознайомитися з новими унікальними продуктами та програмами професійного розвитку Pearson. Приємною новиною для всіх стала інформація про початок конкурсу для шкіл-партнерів Pearson “Discover Britain: the Power of Partnership”, головним призом якого стане поїздка до Великобританії. А ще НВК отримав подяку від голови представництва Pearson в Україні за продуктивну співпрацю, високий професіоналізм, підтримку освітніх іновацій, креативний підхід та сприяння у запровадженні сучасних підходів до викладання англійської мови», йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Погляд», на базі Learning Passport вчителі зможуть створювати креативні уроки

Також, за інформацією «Погляду», вишгородські червонохрестівці збирають музичні диски.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.