Новини
Ірпінь

Виробнича травма на будівництві: як забудовник ЖК “Центральний 2” намагається уникнути відповідальності


В Ірпені на будівництві ЖК “Центральний” 29 червня стався прикрий випадок. Кранівниця Надія Іванченко отримала важку травму хребта. Лікування, яке включає в себе складну операцію, коштуватиме сім’ї Надії понад 120 тис. грн.

За повідомленням Профспілки кранівників, Надія отримала травму, спускаючись з крану, коли закріплена на ньому платформа зірвалась з висоти 3 метрів. Роботодавець не викликав швидку, а просто звелів одному з працівників відвезти постраждалу до медпункту.

За фактом незаконного будівництва на цій ділянці порушено кримінальну справу. Тому можна припустити, що роботи там проводяться з поспіхом та значними будівельними порушеннями, через відсутність будь-якого контролю. Про проблеми з кріпленнями крану повідомляли робітники і раніше, проте жодних дій з боку забудовника не було здійснено. Більше того, кран, на якому травмувалась Надія, працює і досі, вже після трагічного випадку.

Сьогодні забудовник та підрядники намагаються уникнути відповідальності, не підтверджуючи травму як професійну. Час грає проти постраждалої Надії, адже без своєчасного лікування можуть виникнути серйозні ускладнення. 

Наразі профспілка та друзі Надії оголосили про збір коштів: Приватбанк, Іванченко Надія Станіславівна 5168757331930091. Ми приєднуємось до прохань небайдужих допомогти жінці фінансово, адже лікування повинне проводитись негайно.