#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Макарів
Розшук

Вийшов з дому та пропав: на Київщині п’яту добу розшукують 63-річного чоловіка

10.11.2020 Бобрик Юлія 0

Останній раз його бачили в селі Колонщина, Макарівського району.

Фото: Facebook/Олена Борисенко

Про розшук на своїй сторінці у Facebook повідомила донька зниклого чоловіка Олена Борисенко.

На Макарівщині розшукують Борисенка Івана Дмитровича, 1957 року народження. 6 листопада о 6:30 він вийшов з дому на вул. Збірна, в с. Колонщина та пропав.

«У батька провали в пам'яті, можливо заблукав і не може знайти дорогу, – пише Олена Борисенко. – Велике прохання, якщо хтось побачить чоловіка, який безцільно бродить або шукаю дорогу в Колонщина чи на Київ, велике прохання зателефонувати».

Скрін з Facebook/Олена Борисенко

Прикмети Івана Дмитровича: На вигляд 70 років, високий, сутулий, сивий з рудими вусами. Був одягнений в чорні спортивні штани, сірі повстяні бурки на замку та чорну шапку. Можливо без верхнього одягу, тільки два светри, один чорно-сірий, другий флісовий салатовий.

Всім, хто бачив чоловіка або має будь-яку інформацію щодо місцезнаходження Борисенка Івана Дмитровича просять повідомити в поліцію за номером 102, або родичам за телефонами +380630586088, +380677477818.

Нагадаємо, у столиці розшукують зниклу жінку з Обухівщини.