#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

ВР дозволила закривати на карантин цілі міста та обробку персональних даних без згоди особи

14.04.2020 Бобрик Юлія 0

Закон вже направлено на підпис Президенту.

Вчора народні депутати підтримали законопроєкт 3320, який дозволяє обробку персональних даних без згоди особи, а також під час епідемії коронавірусу обмежувати доступ до адміністративно-територіальних одиниць контрольно-пропускними пунктами з військовими.

Дослівно в оновленому Законі написано:

«Створювати на в'їздах, виїздах на території карантину та на окремих адміністративно-територіальних одиниць, що знаходяться на територій карантину, контрольно-пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, частин та підрозділів центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони і військового будівництва, охорони громадського порядку».

Також у висновку йдеться про те, що запропоновані законопроектом норми обмежені у часі та будуть діяти на період встановлення карантину (COVID-19) та протягом 30 днів з дня його відміни. Крім того на цей період законопроектом також пропонується дозволити обробку персональних даних без згоди особи, виключно з метою здійснення протиепідемічних заходів. Проте зазначається, що це стосується виключно даних про особу, яка захворіла на COVID-19.

Наразі Закон направлено на підпис Президенту.

Читайте також:
Домашнє насильство і карантин: як пов’язані, куди звертатись
СБУ блокувала понад 2 тисячі інтернет-спільнот, які поширювали фейки про коронавірус
ЗМІ повідомляють про 63 хворих священника Києво-Печерської лаври