Новини
Україна
Економіка

ВПО які подавали заяви через Дію до 30.04.22р. і не отримали допомогу, можуть її врешті отримати

Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 р. але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату.

ВПО які подавали заяви через Дію до 30.04.22р. і не отримали допомогу, можуть її врешті отримати - зображення

Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 р. але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду.

Для отримання допомоги людина повинна прийти до органу соцзахисту населення та написати заяву. Також треба додатково подати інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви через застосунок Дія.

Допомога призначається протягом 10 робочих днів з надходження заяви. Це можна зробити до 1 жовтня 2022 року.


ВПО які подавали заяви через Дію до 30.04.22р. і не отримали допомогу, можуть її врешті отримати - зображення

Раніше ми повідомляли, що в Україні запустили гарячу лінію для консультацій щодо виплат для ВПО.

Нагадаємо, що спілка Vidnova Fellowship організувала допомогу активісткам та активістам, які змушені були виїхати за межі України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.