#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Надзвичайні ситуації

Вперше до Сил спецоперацій ЗСУ пройшла відбір жінка

06.04.2021 Оксана Кириленко 0

 Із 2016 року, спроби попередніх кандидаток були провальними.

Фото: Навчально-тренувальний центр

Пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій ЗС України були спроби кандидаток із середовища «спеціального призначення» і «великої армії» .

Про це повідомляє Навчально-тренувальний центр.

"Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність. До сьогоднішнього дня виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів", - розповідають у центрі.

Там зазначили, що цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий «опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них.

Фото: Навчально-тренувальний центр

Відмітимо, що у Збройних силах України на посадах командирів взводів служать 109 жінок. Загалом в українській армії служать і працюють близько 57 тисяч військовослужбовців-жінок і цивільних.

Як повідомляв «Погляд», Посадовців Командування Медичних сил ЗСУ викрили на хабарі у 1 млн грн.

«Погляд» розповідав, що на Київщині викрили підполковника ЗСУ, який розтратив понад 300 тис. грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.