#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Здоров'я
За кордоном

ВООЗ вважає, що в Україні ситуація з коронавірусом стабілізувалась

03.06.2020 1 Надiя Проценко 0

Оскільки в Україні щодня реєструється приблизно однакова кількість нових випадків зараження коронавірусом (у межах 400-600), фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я вважають, що ситуація з епідемією коронавірусу в Україні стабілізувалась.

З такою заявою виступив на брифінгу директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге, повідомляє Укрінформ.

За його словами, у деяких країнах спостерігається стабілізація або зниження числа нових випадків інфікування коронавірусною хворобою, зокрема на території України та Російської Федерації.

Клюге додав, що нині в європейському регіоні зареєстровано понад 2,2 мільйона випадків коронавірусу, з яких понад 181 тисяча закінчилася летальним результатом.

Але попри те, що число нових випадків COVID-19 зменшилося майже на половину в порівнянні з минулим місяцем, ризики ще залишаються дуже високими.

Із початку епідемії в Україні станом на 3 червня лабораторно підтверджено 24 823 хворих на COVID-19. Із них – 10 439 осіб – вже одужали, 735 людей померли від ускладнень, спричинених хворобою.

Читайте, скільки у Києві за добу виявили нових випадків COVID-19. Водночас на Київщині за добу також зросла кількість хворих на коронавірус.