Новини
Україна

Володимир Зеленський обурився санкційною політикою: чекати вторгнення РФ не треба (ВІДЕО)

Президент вважає, що санкції вже після вторгнення Росії до України  є неправильною політикою.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Захід повинен запроваджувати санкції проти Російської Федерації вже зараз, а не чекати, коли відбудеться можливе вторгнення російських військ на територію України.

Про це глава держави сказав в інтерв'ю The Washington Post.

"Сьогодні наші партнери говорять, що завтра може початися війна, якщо з російської сторони буде потужна ескалація, тоді будуть застосовані потужні санкції. Але якщо ми говоримо про політику санкцій і ймовірність ескалації, то виникає питання: чому не вводите санкції зараз, а не чекаєте на ескалацію?" – поцікавився президент України.

У глави держави запитали, наскільки ефективними будуть санкції для унеможливлення війни.

"Санкції вважаються запобіжним заходом, оскільки вони можуть бути застосовані і потім скасовані. Якщо відбудеться вторгнення, ви запровадите санкції після того, як ми вже, можливо, втратимо декілька територій?" – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зазначає, що Російська Федерація теж зазнає втрат, якщо її війська перетнуть кордон України.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський звернувся до громадян через інформацію щодо можливого масштабного вторгнення країни-агресора РФ на територію України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.