Новини
Україна

Володимир Зеленський: це буде дуже потужна війна, й усі зазнають втрат (ВІДЕО)

Володимир Зеленський упевнений, що всі без винятку українці будуть боротися для захисту своєї землі.

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що Російська Федерація теж зазнає втрат, якщо її війська перетнуть кордон України та підуть війною проти українців.

Про це глава держави сказав в інтерв'ю The Washington Post.

"Якщо ми будемо захищати себе проти однієї з найпотужніших армій у світі, то це буде війна. І це буде дуже потужна війна, і всі зазнають втрат. Сотні тисяч життів буде втрачено. Україна постраждає, Росія постраждає. Європейські країни, суміжні з Україною, постраждають. А на тих, хто знаходиться далі, вплине міграційна криза. Для нас найголовніше – зберегти свою територію", – наголосив президент.

Напередодні Володимир Зеленський звернувся до громадян через інформацію щодо можливого масштабного вторгнення країни-агресора РФ на територію України.

Нагадаємо, президент України розраховує, що результатом переговорів  із Росією буде деескалація ситуації на кордоні з Україною і що РФ гарантуватиме досягнення миру на Донеччині та Луганщині.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.