Новини
Україна

Зеленський очікує, що перемовини з Росією призведуть до деескалації на Донбасі (ВІДЕО)

Глава держави акцентував, що Україна вже багато чого досягла на шляху трансформації.

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що результатом переговорів  із Росією буде деескалація ситуації на кордоні з Україною і що РФ гарантуватиме досягнення миру на Донеччині та Луганщині.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента.

"Всеосяжна безпека у Європі неможлива без відновлення суверенітету й територіальної цілісності України. Очікую, що результатом наших спільних зусиль та переговорів з Росією стане деескалація ситуації на кордоні з Україною та гарантування керівництвом РФ досягнення миру на Донбасі", – зазначив він.

За його словами, події, які останніми тижнями розгортаються довкола України, вкотре засвідчили унікальну роль України для Європи та її майбутнього.

Ці події підтверджують, що безпека в Європі неможлива без відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадаємо, глава держави Володимир Зеленський звернувся до громадян через інформацію щодо можливого масштабного вторгнення країни-агресора РФ на територію України.

Раніше повідомлялося, що президент України прибув із візитом до Польщі. У нього заплановано зустріч із президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.