#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вода

Володарський район: горе-рибалка заплатить 2 тис. грн штрафу

17.07.2020 Оксана Кириленко 0

Чоловіка спіймали представники рибоохоронного патруля, коли він ловив рибу забороненим способом на р. Рось, поблизу с. Городище - Пустоварівське.

фото з відкритих джерел

Громадянин здійснював незаконний вилов водних біоресурсів з гідроспоруди за допомогою колючого знаряддя для вилову методом багріння – «драч».

13 липня Володарський районний суд Київської області задовольнив позов Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області про відшкодування громадянином на користь держави 2 040 грн шкоди, заподіяної рибному господарству України.
Крім того, суд зобов’язав порушника сплатити штраф у розмірі 340 грн, судовий збір – 420,40 грн та конфіскував заборонене знаряддя лову.

Довідкова інформація:

Драч являє собою заборонене колюче знаряддя для вилову методом багріння. Це наварені на важку блешню великі гострі гачки. Більша частина риби, що потрапила на драч, зривається і гине від отриманих ран.

Нагадаємо, у Володарській ЦРЛ  чоловік вбив лікаря-педіатра.