#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Автоновини
За кордоном

Volkswagen не розроблятиме нові моделі авто, що працюють на газі

10.03.2020 Александр Чернышенко 0

Volkswagen Golf на природному газі

Німецький автомобільний концерн Фольксваген (VW) прийняв рішення не розробляти нові авто, які працюють на природному газі.

Про це повідомляє Укравтопром.

Характерно, що ця заява прозвучала всього через два роки після публікації помилкового прогнозу VW, в якому представники концерну передбачали, що автомобілі, що працюють на стисненому природному газі, зможуть охопити 10% європейського ринку і відігравати важливу роль в зниженні викидів.

Тепер Volkswagen зосередиться на розробці «чистих» електромобілів (BEV): концерн пообіцяв виробляти 1,5 млн електромобілів на рік.

Відмова від розробки авто на газі пов’язана з відсутністю інтересу з боку клієнтів, так і новими лімітами викидів в ЄС.

У 2019 році VW продав приблизно 110 тисяч автомобілів, що працюють на газі, по всьому світу, що занадто мало, щоб виправдати поточні інвестиції. Хоча автомобілі на природному газі є чистішими, ніж традиційні авто з бензиновим двигуном, Volkswagen не продає їх достатньо, щоб істотно вплинути на загальні викиди автомобілів концерну. VW не збирається негайно припиняти виробництво представлених на ринку моделей машин на газі, але вже не розроблятиме нові.

Інші альтернативні типи палива для машин (синтетичне паливо і водневі паливні елементи) також не мають значних перспектив у планах групи VW.