Вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку Богуслава
5 березня 2020 року у Богуславі сталася пожежа в приватному житловому будинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/87649662_492705894744967_8136398269019324416_o.jpg)
Як повідомив начальник караулу 13-ДПРЧ лейтенант Володимир Гузієнко, о 10:33 до рятувальників надійшло повідомлення про задимлення з житлового будинку у Богуславі, по вулиці Корсунська,19.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/87156762_492705944744962_1192396712233140224_o.jpg)
На місце події було направлено два відділення 13-ДПРЧ. По прибуттю вогнеборцями виявлено загорання в житловому будинку. Пожежу було локалізовано та о 11:06 ліквідовано. Причини загорання та збитки встановлюються.