Новини
Україна
Бориспіль
Київ

Водії фур блокують під'їзд до Києва

12.02.2020 Оксана Кириленко 0

Заблокувавши одну зі смуг Бориспільської траси водії вантажівок показують своє невдоволення багатоденними простоями на кордоні, недостатньою кількістю дозволів на міжнародні автомобільні перевезення. 

Протест триває із ранку 12 лютого, вантажівки продовжують прибувати, блокуючи трасу.

Водії також вважають, що електронна програма бронювання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення, яка запрацювала із січня цього року, є недосконалою. Та запевняють, що через цю програму утворилися багатоденні черги на кордоні та скоротилася кількість міжнародних рейсів більш  ніж на 5 тис. Внаслідок цього люди недоотримують зарплату, а автоперевізники розривають з міжнародними партнерами контракти, бо не можуть доставляти свої товари в строк.

Президент асоціації міжнародних автоперевізників України Леонід Костюченко заявив, що прем'єр-міністру та міністру інфраструктури надіслали вже 8 листів із проханням розв'язати їхні проблеми.

"5200 поїздок було не зроблено у січні 20-го року у порівнянні з минулим роком. Втрати в зарплаті перевізників становили за січень десь біля 28 млн грн. Крім того, держава втратила з плати до бюджету 32 млн. Це тільки без податку на прибуток ми не змогли порахувати податок на прибуток", - сказав Леонід Костюченко.

Також протестувальники вимагають звільнення міністра інфраструктури та рішучих дій від прем'єр-міністра. Якщо до 11:00 вони не почують  відповіді від урядовців, то ті, що мітингують на в'їзді до Києва, обіцяють, що вся колона поїде до Кабінету міністрів та продовжить свою акцію там.

Станом на 14:00 відповіді від уряду водії вантажівок не отримали.

За інформацією: 112 канал