Вночі на Броварщині сталося ДТП за участі мототранспорту
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/WhatsApp-Image-2019-08-30-at-09.52.25.jpeg)
Вчора вночі у місті Бровари водій скутера Honda допустив ззіткнення із автобусом, який рухався у попутному напрямку. В результаті – 26-річного водія скутера та його пасажирку із черепно-мозковими травмами різного ступеня важкості доставлено до лікарні. Потерпілі їхали без шоломів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/WhatsApp-Image-2019-08-30-at-09.52.28.jpeg)
Водій та пасажири автобусу, на щастя, ушкоджень не зазнали.
Відділ комунікації поліції Київської області