Блоги

Владлен Мараєв: Понад 1000 нових україномовних каналів на YouTube

Протягом 2021 року на YouTube з'явилося понад 1000 НОВИХ україномовних каналів. Торік 31 грудня їх було 2315, сьогодні – понад 3330.

Владлен Мараєв: Понад 1000 нових україномовних каналів на YouTube - зображення

Це засвідчує, що україномовний продукт стає дедалі популярнішим. Причому зростання відбувається вибухоподібними темпами. Російськомовний вміст неухильно витісняється з України.

Український стає різноманітнішим, якіснішим, цікавішим.

Є в цьому процесі й маленька частка наших зусиль.

Новий 2022-й зустрічаємо на порозі входження до перших 40 каналів. Майже всі в цій компанії – розважальні / музичні / політичні.

Владлен Мараєв: Понад 1000 нових україномовних каналів на YouTube - зображення

Канали інтелектуально-просвітницького характеру можна перелічити на пальцях. Дякуємо всім, хто дивився і підтримував нас у 2021 році!

Далі буде тільки цікавіше. Шановним колегам-історикам дякуємо за співпрацю та бажаємо нових відкриттів і досягнень у 2022-му!

А ми зі свого боку допоможемо просувати ваші монографії та проекти)

Всім-всім-всім чудових свят!

І не забувайте: хай квітне український YouTube!

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу. Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.