#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Київ

Влада затвердила план капремонту Хрещатика: що планують зробити

21.01.2022
Ремонт найвідомішої вулиці в Україні планують провести у 2022 році.

Влада затвердила план капремонту Хрещатика: що планують зробити - зображення
Фото: pixabay

Як свідчить розпорядження № 126, за 12 місяців у столиці мають відремонтувати 1 165 метрів вулиці Хрещатик. Документ, оприлюднений на сайті Київської міської державної адміністрації, його підписав в.о. голови, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Загалом капремонт Хрещатика обійдеться у 790 мільйонів гривень, більшу частину коштів витратять на будівельні роботи – понад 608 мільйонів гривень.

Влада затвердила план капремонту Хрещатика: що планують зробити - зображення
Влада затвердила план капремонту Хрещатика: що планують зробити - зображення

Зокрема, планують уздовж вулиці облаштувати 2 473 метрів велодоріжок, покласти гранітні тротуари, встановити декоративні гранітні кулі, нові дорожні знаки, світлофори з відрахунком часу, замінити освітлення та водовідведення.

Також капітально відремонтують два підземних переходи на розі Хрещатика та Прорізної, а також на Майдані Незалежності. Зелені зони будуть засіяні травою, також планують висадити 441 каштан.

Між тим, Київ виділив 110 мільйонів гривень на оборону міста. Реалізація програми дозволить обладнати пункти постійної дислокації для бригади Сил територіальної оборони в кожному районі Києва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.