#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Економіка

Військовослужбовцям підвищать зарплати: коли і на скільки (ВІДЕО)

31.12.2021
Володимир Зеленський поставив завдання удосконалити систему грошового забезпечення військовослужбовців.

Президент України підписав указ, згідно з яким мінімальні зарплати для військових з 2023 року мають становити не менше, ніж дві мінімальні зарплати громадян.

Зазначимо, що станом на грудень 2021 року мінімальна зарплата в Україні становить 6500 грн, а значить військові, згідно з указом, мали б отримувати не менше 13 тис. грн.

Також до 30 червня 2022 року Кабмін має внести на розгляд парламенту законопроєкт щодо вдосконалення системи виплат військовослужбовцям з урахуванням найкращого досвіду провідних іноземних держав.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України підготувало проєкт постанови Кабміну про встановлення надбавки медичним працівникам бюджетних установ. З 1 січня 2022 року пропонують встановити мінімальну зарплату лікарів на рівні 20 тисяч гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.