Новини
Новини Київської області
Політика
Російсько-Українська війна

Війна – це зло: генсек ООН в Україні

Під час свого візиту до України генеральний секретар ООН відвідав постраждалу від російських загарбників Бородянку на Київщині.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш прибув до Києва з Москви на зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським. Зокрема, генсек відвідав постраждалу від російських загарбників Бородянку на Київщині, де на власні очі побачив наслідки звірств російської армії проти мирних мешканців столичного регіону, повідомив в своєму Telegram-каналі керівник гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба.

Війна – це зло: генсек ООН в Україні - зображення

Після побаченого генсек ООН написав в своїй Twitter-сторінці, що війна – це зло.

Війна – це зло: генсек ООН в Україні - зображення

Під час своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським Антоніу Гуттереш має намір обговорити безпечну евакуацію цивільних з зони бойових дій.

"Я прибув в Україну після відвідин Москви. Ми продовжимо нашу роботу щодо розширення гуманітарної підтримки та забезпечення евакуації мирного населення із зон конфлікту. Чим швидше закінчиться ця війна, тим краще – заради України, Росії та світу", –

генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш

Нагадаємо, в ООН закликали зібрати для України $2,25 млрд допомоги.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.