Новини

Віто-Поштівчанин провів одиночний пікет під КОДА


Активіст села Віта-Поштова Любомир Гайдамака вимагав надати висновок про відповідність законодавству рішення про створення Гатненської ОТГ.

Про це активіст написав на своїй сторінці у Facebook.

"Все вийшло досить спонтанно, бо у мене була призначена зустріч в іншому місці, але попросили перенести на площу Лесі Українки. Звісно присутність там адміністрації Київської області змусила мене включити принтера та надрукувати невеличкого лозунга у підтримку нашої спільної ідеї - Гатненська ОТГ", - розповів Гайдамака.

Чоловік очікував, що його проігнорують, однак до активіста вийшов начальник відділу комунікації та почав з'ясовувати причини пікету. Потім разом з Гайдамакою піднявся до працівника відділу містобудування, який надав активісту листа, де пояснюється відсутність висновку.

Згідно з листом, наразі ініціатори Гатненської ОТГ не можуть отримати висновок, бо не надали звіти із громадських слухань щодо цього питання. У документі також нагадали, що за планом формування територіальних громад, затвердженим Кабміном, Гатненської об'єднаної територіальної громади не передбачено.

"Погляд" раніше писав, що на думку Володимира Вдовіченка, керівника Офісу реформ на Київщині, Гатнянська ОТГ не зможе отрмати позитивний висновок від обласного керівництва, адже у перспективному плані по створенню ОТГ населені пункти увійдуть до Боярської громади.